Goldi’yi öldüren katilin ‘Neden yaptın’ sorusuna verdiği cevap sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Goldi’yi öldüren katilin ‘Neden yaptın’ sorusuna verdiği cevap sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Goldi'nin bıçaklanarak öldürülmesi sosyal medyada tepkiye neden oldu. Kullanıcılar iki kez serbest kalan Aydoğan'ın tutuklanması için çağrıda bulunurken, bir kullanıcı ise Aydoğan ile yaptığı konuşmayı paylaştı.

'Goldi' isimli köpeği bıçakla yaraladıktan sonra gözaltına alınıp serbest bırakılmasının ardından geri dönüp yeniden bıçaklayarak köpeğin ölümüne neden olan Sinan Aydoğan'ın bir sosyal medya kullanıcısının 'neden yaptığını sorduğu' mesaja ''Fazla merak başa bela getirir' cevabı tepkiye neden oldu.
Olay, Hatay'ın Samandağ ilçesine bağlı Karaçay Mahallesi’nde meydana geldi. Randa ailesinin evlerinin bahçesinde beslediği Golden Retriever cinsi köpekleri Goldi, 19 Temmuz'da saat 01.30 sıralarında alkollü olduğu iddia edilen Sinan Aydoğan tarafından bıçaklandı. Köpeğin inlemeleri üzerine dışarı çıkan Nejdet Randa, Goldi'yi yaralı halde bulurken saldırgan Sinan Aydoğan'ı yakaladı. İkili arasında arbede çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen jandarma ekipleri Aydoğan'ı gözaltına aldı.

 

Yoldan geçerken tesadüfen gördüğü Goldi'yi bıçakladığı belirlenen Aydoğan, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Aydoğan, serbest kalır kalmaz geri gelip Goldi’yi ikinci kez bıçakladı. Saldırgan bu kez kaçarken aile sabah uyandıklarında köpeklerini kanlar içerisinde buldu. Hatay Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na götürülen Goldi, veteriner hekim tarafından alındığı ameliyatta bıçak darbelerinin akciğere verdiği hasar nedeniyle hayatını kaybetti.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Goldi'nin bıçaklanarak öldürülmesi sosyal medyada tepkiye neden oldu. Kullanıcılar iki kez serbest kalan Aydoğan'ın tutuklanması için çağrıda bulunurken, bir kullanıcı ise Aydoğan ile yaptığı konuşmayı paylaştı. Sosyal medya kullanıcısının verdiği tepkiye 'Ben bıçakladım, hayırdır?' cevabı veren Aydoğan'ın, 'neden yaptığı' sorulunca da 'Fazla merak başa bela getirir, sana anlatana sor bence' cevabı tepkileri arttırdı.  

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv