Google Chrome güncellemesi ile gelen yenilikler

Google Chrome güncellemesi ile gelen yenilikler

İnternet ve teknoloji devi Google, internet tarayıcısı Google Chrome ’u hem masaüstü hem de mobil platformlarda geliştirmeye devam ediyor.

Yeniliklerini Covid-19 salgını yüzünden bir süre erteleyen Google, bu aydan itibaren durmadan yoluna devam edecek.

Bu süreçte ise iOS için Google Chrome yeni özellikler ile güncellendi. Güvenlik tarafında da iyileştirmelere ile gelen bu yeni sürüm ile birlikte, özellikle iPadOS için yenilikler sunuluyor. Bildiğiniz gibi Apple’ın iPad‘i bilgisayar yapma gibi fantastik atılımları var. Bu doğrultuda Google da uygulamalarını klavye ve mouse desteği ile güncellemişti. Chrome aldığı son güncelleme ile daha iyi fare deneyimi sunmayı vadediyor. Google Chrome  

App Store‘dan indirebileceğiniz bu güncelleme ile gelen tüm yeniliklere ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni Güvenli Tarama özelliklerimiz ile web’de gezinirken kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avına karşı artık daha fazla koruma altındasınız. iPad’de Chrome daha iyi fare ve dokunmatik yüzey desteği sunuyor. QR kodu oluşturup paylaşarak artık bir web sayfasını paylaşabilirsiniz. Başlamak için sağ üstteki Paylaş simgesine dokunun. İndirdiklerinizi Chrome’un menüsündeki İndirilenler klasöründe veya cihazınızın Dosyalar uygulamasında bulabilirsiniz. Cihazınızda Chrome’a kaydedilen ödeme kartlarınıza takma adlar ekleyebilirsiniz. Yeni bir kart kaydederken takma ad ekleyin veya Ayarlar > Ödeme Yöntemleri > Düzenle’ye gidin.

HES Kodu nasıl alınır? İşte uygulama ve SMS ile HES Kodu alma yöntemi!

Etiketler :