Gülse Birsel, Hürriyet’ten istifa etti

Gülse Birsel, Hürriyet’ten istifa etti

Hürriyet gazetesinde bir grup çalışanın işine son verilmesinin ardından Gülse Birsel gazeteden istifa ettiğini açıkladı.Hürriyet gazetesi bir grup...

Hürriyet gazetesinde bir grup çalışanın işine son verilmesinin ardından Gülse Birsel gazeteden istifa ettiğini açıkladı.

Hürriyet gazetesi bir grup çalışanın işine son verdi. Çalışanlar işten ayrıldıklarını, gazete tarihinde bugüne kadar görülmemiş bir şekilde öğrendi.

Gazete, çalışanlarına işten çıkarıldıklarını, evlerine posta yoluyla gönderdikleri tebligatla haber verdi. Bugün işe gelen çalışanlardan bir kısmı, evlerine tebligatın ulaştığını öğrendi. Evde yakını olmayanlar ise muhtarlarını arayarak tebligat sordu.

Bu karara tepki gösteren gazetenin yazarı senarist ve oyuncu Gülse Birsel ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Hürriyet’ten ayrıldığını açıkladı.

Birsel paylaşımında, “Hürriyet gazetesinden istifa etmeye karar verdiğimi buradan duyururum. Okuyuculardan özür dilerim, ileride başka yazılarla görüşmek dileğiyle. Herkese sevgiler” açıklamasında bulundu.