Gülse Birsel, 'Jet Sosyete'deki o isimleri açıkladı

Gülse Birsel, 'Jet Sosyete'deki o isimleri açıkladı

Çekimleri başlayan ve Star TV'de yayınlanacak diziye son olarak ise Naz Elmas'ın da dahil olduğu öne sürülmüştü. Ancak Birsel bu iddiayı yalanladı. İşte Jet Sosyete kadrosu ve dizi hakkında bilgiler...En son Aile Arasında ile...

Çekimleri başlayan ve Star TV'de yayınlanacak diziye son olarak ise Naz Elmas'ın da dahil olduğu öne sürülmüştü. Ancak Birsel bu iddiayı yalanladı. İşte Jet Sosyete kadrosu ve dizi hakkında bilgiler...

En son Aile Arasında ile beyazperdedeki başarısıyla çok konuşulan Gülse Birsel'in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen dizi Jet Sosyete Star TV'de ekranlara gelecek.

KOMEDİ FIRTINASI GELİYOR

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek Jet Sosyete yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

KADROSUNDA KİMLER VAR?

Son olarak dizinin kadrosuna Naz Elmas'ın katılığı öne sürülmüştü. Ancak Birsel, "Kadromuz uzun zamandır belli" diyerek bu iddiayı yalanladı.

İşte orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alan Jet Sosyete kadrosundaki isimler:

Çağlar Çorumlu,Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt,Sarp Apak,Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan,Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Emre Taştekin, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun.
 

GENEL