Gupse Özay ve Barış Arduç'un bebeklerinin cinsiyeti belli oldu
Gupse Özay ve Barış Arduç'un bebeklerinin ci... İki sene önce meslektaşı Barış Arduç ile nikah masasına oturan Gupse Özay, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.
Deliha film setinde tanışan ve birbirine aşık olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti 6 yıllık birlikteliklerini Temmuz 2020'de nikah masasına taşıdı. Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan çiftin geçtiğimiz ay bebek beklediği ortaya çıktı.
Behzat Ç. hayranlarına yeni sezon müjdesi
KIZ BEBEKLERİ OLACAK
Şimdilerde 7 aylık hamile olan başarılı oyuncu Gupse Özay, bu süreci evinde senaryo yazarak geçiriyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı için takipçilerinin sitem ettiği Özay, son paylaşımıyla bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Evde olduğu süreçte boş durmadığını belirten oyuncu "'Yoksun da yoksun' deyip duruyorsunuz. İki film, bir animasyon bir de dizi yazdım. Boş durmadık yani. Ama önce bu küçük kız doğsun. Öptüm çok" dedi.
"Gupse Özay ve Barış Arduç'un bebeklerinin cinsiyeti belli oldu" haberi, 21 Haziran 2022 tarihinde yazılmıştır. 21 Haziran 2022 tarihinde de güncellenmiştir. Magazin kategorisi altında bulunan Gupse Özay ve Barış Arduç'un bebeklerinin cinsiyeti belli oldu haberi 2022 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. Gupse Özay ve Barış Arduç'un bebeklerinin cinsiyeti belli oldu 2024 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Magazin konusunda 27 Temmuz 2024 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.
YORUM YAZ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.