Habertürk karıştı… Fatih Altaylı’dan Negehan Alçı’ya itiraz

Habertürk karıştı… Fatih Altaylı’dan Negehan Alçı’ya itiraz

Nagehan Alçı ve Kübra Par'ın Tümarmiral Cihat Yaycı'nın önce kızağa alınması ve sona da istifa etmesi ile ilgili süreç hakkında yazdıklarını Fatih Altaylı itiraz ederek göndermede bulundu.

Nagehan Alçı ve Kübra Par'ın Tümamiral Cihat Yaycı'nın önce kızağa alınması ve sona da istifa etmesi ile ilgili süreç hakkında yazdıklarını Fatih Altaylı itiraz ederek göndermede bulundu.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, bugün dikkat çeken bir köşe yazısı kaleme aldı.Yazısında ordudaki görevinin değiştirilmesinin ardından istifa eden Tümamiral Cihat Yaycı'yı konu edinen Altaylı, Yaycı'nın istifasında FETÖ parmağı olduğunu vurguladı.

Fatih Altaylı ayrıca, Cihat Yaycı'nın istifasına gerekçe olarak “Ordu içindeki hiyerarşiye uymadığı, bazı medya mensupları ile fazla içli dışlı olduğu, kendi PR’ını yaptığı” gibi nedenler gösteren diğer HaberTürk yazarı Nagehan Alçı'ya ise imalı bir göndermede bulundu.Altaylı, yazısının son kısmını şöyle tamamladı:

"KURT KUZUYU KAPMAK İSTEYİNCE BAHANE Mİ YOK!"

"Bizim iki kadın yazarımıza göre ise Tümamiral Yaycı 'Ordu içindeki hiyerarşiye uymadığı, bazı medya mensupları ile fazla içli dışlı olduğu, kendi PR’ını yaptığı' için üst kademede rahatsızlık yaratmış ve görevden alınmış.

Elbette görünürdeki neden budur.

Kurt kuzuyu kapmak isteyince bahane mi yok!"

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv