Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya ile ilgili yeni gelişme

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya ile ilgili yeni gelişme

Canlı olarak yayınlanan söyleşi sırasında Sarıkaya’nın ses konusunda yaşadığı problemler ekrana yansıdı.

Gazeteci Muharrem Sarıkaya, her sabah konuk olduğu Habertürk yayınına bugün katılmadı. Sarıkaya’nın durumuna bugün Habertürk yönetiminin karar vereceği iddia ediliyor.

TEPKİ TOPLADI

Habertürk kanalının ekran yüzlerinden gazeteci Muharrem Sarıkaya’nın ses teknikerine tokat attı. Sosyal medyada gündem olan görüntüler büyük tepki topladı. Sarıkaya, 17 Aralık Cuma günü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

Canlı olarak yayınlanan söyleşi sırasında Sarıkaya’nın ses konusunda yaşadığı problemler ekrana yansıdı. Ekrana yansımayan görüntülerde ise Sarıkaya’nın ses teknikeri çalışana tokat attığı ortaya çıktı. Videoyu ilk olarak turktime.com’un genel yayın yönetmeni Talat Atilla paylaştı.

SARIKAYA’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Sarıkaya, tokat attığı İHA Muhabiri Ahmet Demir’den özür diledi.

Sarıkaya, “Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Mürdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziüantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan  mazeretsiz özür diliyorum” diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem