Hadi Özışık: Sedat Peker'le konuşunca gazetecilik iştahım kabardı

Organize suç örgütü lideri Seadt Peker'in ifşasını yayımladığı Hadi Özışık, sessizliğini bozdu. Özışık, Peker'le olan görüşmesini 'gazetecilik' adı altında savundu.

Organize suç örgütü lideri Seadt Peker'in ifşasını yayımladığı Hadi Özışık, kendini aklama çabasına girdi. YouTube kanalından yaptığı açıklamada Peker ile olan görüşmesinin gazetecilik kapsamında olduğunu savunan Özışık şöyle devam etti:

Sedat Peker ile konuşurken benim gazetecilik iştahım kabardı. "Ya" dedim, "Acaba Sedat Peker'le bir röportaj yapsam"... Bir sürü şey anlatıyor. Kendisine bu talebimi ilettim. Aynen ifadesini iletiyorum "Emrin olur abi" dedi. Gün ve saat konusunda kendisine geri döneceğimi söyledim ve konuşmamız bitti. Aynı gün içerisinde hiç vakit kaybetmeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu aradım. Sedat Peker'le röportaj yapmak istediğimi söyledim. Soylu bana "İşine bak" dedi ve telefonu kapattı.

Sedat Peker'den yeni video. Bu kez kendisini yalancılıkla suçlayan Hadi Özışık'ı deşifre ettiSedat Peker'den yeni video. Bu kez kendisini yalancılıkla suçlayan Hadi Özışık'ı deşifre etti