Hadi Özışık'tan Veyis Ateş'e: Konuşmayacaksan meslektaşlarından özür dile ve mesleğe veda et

Hadi Özışık, firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili iddiaların odağında bulunan meslektaşı Veyis Ateş'e "Çık konuş kardeşim" diye seslendi. Özışık, "Söyleyecek sözün yoksa meslektaşlarından özür dile ve mesleğe veda et" ifadesini kullandı.

Son olarak, organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesiyle gündeme gelen gazeteci Hadi Özışık, meslektaşı Veyis Ateş'in durumuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Özışık, firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'ın iddialarına değinerek Ateş'e "Çık konuş kardeşim" diyerek çağrıda bulundu. "Ne olmuşsa dosdoğru anlat" ifadesini kullanan Özışık, şöyle devam etti:

  • "He 'Benim söyleyecek sözüm yok' diyorsan, o zaman yapacağın başka bir şey var. Onu da sen biliyorsun, meslektaşlarından özür dilemek ve bu mesleğe veda etmek. Başka çare yok. Ha bu arada aldığım bir bilgiye göre Habertürk yönetimi, daha önce açıklama yap dediği Veyis Ateş'ten savunma istemiş."

Özışık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisi ve kardeşi Süleyman Özışık için 'hiç vakit kaybetmeden' suç duyurusunda bulunduğunu hatırlatarak, bu konu ile ilgili de suç duyurusunda bulunulmasını gerektiğini söyledi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv