Hadise Sabancıların veliahtı için çaldı; Ölürüm sana

Hadise Sabancıların veliahtı için çaldı; Ölürüm sana

Aralık 2016'da Hakan Sabancı'yla Karaköy'deki bir gece kulübünde eğlenen şarkıcı Hadise'nin kendisini VIP minibüsüyle evine bırakan Hakan Sabancı'yla 1 aydır aşk yaşadığı iddia edilmişti.AŞK DEDİKODULARINI YALANLAMIŞLARDIGüzel...

Aralık 2016'da Hakan Sabancı'yla Karaköy'deki bir gece kulübünde eğlenen şarkıcı Hadise'nin kendisini VIP minibüsüyle evine bırakan Hakan Sabancı'yla 1 aydır aşk yaşadığı iddia edilmişti.

AŞK DEDİKODULARINI YALANLAMIŞLARDI

Güzel şarkıcı, gecenin ardından aşk dedikodularını yalanlamış, birlikte olmadıklarını söylemişti. Hakan Sabancı önceki gece 26. yaş gününü abisi Hacı Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen bir partiyle kutladı.
GECEYE HADİSE DE KATILDI

Geceye aralarında Hacı Sabancı'nın sevgilisi Özge Ulusoy, Irmak Atuk ve Önder Bekensir'in de bulunduğu birçok ünlü katıldı. Geceye katılanlar arasında Hadise de vardı.

DJ KABİNİNE GEÇTİ

32 yaşındaki Hadise, Hakan Sabancı'nın doğum gününde en çok eğlenen isimlerden biri oldu ve DJ kabinine geçti.

1-230.jpg
Şarkılara eşlik eden ve dans eden Hadise gecenin en çok eğlenen isimlerinden biriydi

"ÖLÜRÜM SANA"

Hakan Sabancı için 'Ölürüm Sana' ve 'Senden Daha Güzel' şarkılarını çalan Hadise, parçaya iş adamının gözlerine bakarak eşlik etti. Bununla da kalmayan Hadise, 'Nerdesin Aşkım?' parçasını da Hakan Sabancı için çaldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem