Hakan Meriçliler, İstanbul'u terk etti

Hakan Meriçliler, İstanbul'u terk etti

Yalan Dünya dizisiyle ünlenen oyuncu Hakan Meriçliler, İstanbul'u terk etti.

Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı 'Çağatay' karakteriyle tanınan ve son olarak Netflix'in Mezarlık dizisinde rol alan Hakan Meriçliler, sevgilisiyle birlikte İstanbul'u terk ederek Bodrum'a yerleşti

Hakan Meriçliler, Bodrum'daki tarihi yel değirmenlerinden birini satın alıp tadilat yaptırdı. Sevgilisiyle yaşadığı evi çok sevdiğini söyleyen oyuncu, "Burayı gördüğüm an vuruldum. Ben bu tarihi bölgenin muhafızı gibiyim" dedi.

Meriçliler'in tadilat yaptırdığı ev; üç kattan oluşuyor. Birinci kat salon, ikinci kat yatak odası, en üst kat ise çalışma odası olarak düzenlenmiş. Sabah'a konuşan Meriçliler, açıklamasında şunları söyledi:

"Bir abimiz burayı korumuş, yol geçmemesini sağlamış. İki yıl önce vefat etti. Başlarda çok yer gezdim, aklımda hiç Bodrum yoktu, buranın satılık olduğunu duyunca hemen aldım. Aynı anda hem güneşin batışını hem de ayın doğuşunu aynı anda görebiliyor. Buraya Zeki Müren, Türkan Şoray vs. daha kimler kimler gelip gidermiş. O zamanlar Zeki Müren çıplak sesle burada şarkılar söylermiş."

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin