Hakimler, AKP ve MHP'lilerin salonu nasıl bastığını anlattı!

MHP ve AKP'lilerin, Maltepe İlçe Seçim Kurulu'nda sayım alanına topluca girerek çalışmaları durdurduğu olaya ait resmi tutanak ortaya çıktı.Maltepe İlçe Seçim Kurulu'nun, Sandık Sayım Kurulu sayısını ve sayımı hızlandırmak...

MHP ve AKP'lilerin, Maltepe İlçe Seçim Kurulu'nda sayım alanına topluca girerek çalışmaları durdurduğu olaya ait resmi tutanak ortaya çıktı.

Maltepe İlçe Seçim Kurulu'nun, Sandık Sayım Kurulu sayısını ve sayımı hızlandırmak istemesine tepki gösteren MHP ve AKP'lilerin, sayım alanına topluca girerek çalışmaları durdurduğu ana ait resmi tutanak ortaya çıktı.

CHP'li Barış Yarkadaş'ın paylaşımı şöyle oldu:

İŞTE AKP VE MHP'nin yalanını ortaya koyan RESMİ BELGE... AKP ve MHP'lilerin saldırısına uğrayan HAKİMLER, olayların nasıl başladığını anlatıyor. HAKİMLER, AKP ve MHP'lilerin salonu bastığını tutanakta şu şekilde anlatıyor:

<>

Maltepe İlçe Seçim Kurulu'nun, Sandık Sayım Kurulu sayısını ve sayımı hızlandırmak istemesine tepki gösteren MHP ve AKP'liler, sayım alanına topluca girerek çalışmaları durdurduğu anın görüntüleri ortaya çıktı.<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika