Halk TV ’Maniki Dünya’ proğramını kaldırdı

Halk TV ’Maniki Dünya’ proğramını kaldırdı

Halk TV, Ayşenur Arslan ve Hüsnü Mahalli’nin sunduğu ’Maniki Dünya’ isimli proğramın kaldırıldığını duyurdu.

Halk TV, internet sitesinden, Ayşenur Arslan ve Hüsnü Mahalli’nin sunduğu ’Maniki Dünya’ isimli proğramın kaldırıldığını duyurdu. Yapılan duyuruda, Hüsnü Mahalli’ye teşekkür edilirken, Ayşenur Arslan’ın tekrardan ’Medya Mahallesi’ adlı proğramı yapmaya başlayacağı belirtildi.

Yapılan duyuru şu şekilde:

Medyadaki yeni gelişmeleri dikkate alan Halk TV Yayın Kurulu, yeni yapılanmalara girdi. Bağımsız ve özgür yayıncılığın adresi Halk TV’nin sizler için öncelikle üç büyük sürprizi var.

Medyanın ablası Ayşenur Aslan’ın efsane programı Medya Mahallesi alışkanlığı tekrar başlıyor.

Yıllardır hafta içi yayınlanan Medya Mahallesi Halk TV’ye geri dönerken, Ayşenur Arslan’ın Hüsnü Mahalli ile birlikte yaptığı Maniki Dünya ise yayından kalktı. Hüsnü Mahalli’ye katkıları için teşekkür ediyoruz. 

Halk TV’nin ikinci sürprizi ise Enver Aysever ile Ayrıntılar… Pazar sabahları 11:00’de renkli konu ve konuklarıyla Enver Aysever de Halk TV’de…

Üçüncü büyük sürpriz için ise önümüzdeki haftayı beklemeniz gerekecek…

Halk TV yayın kurulu, yeni yüzler ve seslerle başka sürprizler de planlıyor… Halk TV olarak siz sevgili izleyicilerimize ve bugüne dek yayınlarımıza katkı veren dostlarımıza teşekkür ediyoruz.