Haluk Levent, Barış Akarsu için ücret istemedi

Haluk Levent, Barış Akarsu için ücret istemedi

Her yıl Amasra Belediyesi tarafından düzenlenen Barış Akarsu anma ve müzik etkinlikleri bütçe yetersizliği nedeniyle iptal edilmişti. Haluk Levent, twittter üzerinden Amasra Belediyesi'ne "Kaldırdığınız festivali tekrar yapın....

Her yıl Amasra Belediyesi tarafından düzenlenen Barış Akarsu anma ve müzik etkinlikleri bütçe yetersizliği nedeniyle iptal edilmişti. Haluk Levent, twittter üzerinden Amasra Belediyesi'ne "Kaldırdığınız festivali tekrar yapın. Festivale sponsor bulup ben de ücretsiz çıkacağım" demişti. Bunun üzerine Amasra Belediye Başkanı Emin Timur, Haluk Levent'le konseri ortak düzenlediklerini belirterek "Ünlü rock şarkıcı Haluk Levent 8 Temmuz Cumartesi günü Barış Akarsu anısına konser verecek. Tüm Bartın ve Amasra halkı ile Barış Akarsu hayranlarını konsere davet ediyoruz." açıklamasında bulunmuştu. 

Haluk Levent, Barış Akarsu Festivali'nde konser için sahnede olduğunu Twitter üzerinden hayranlarına duyurdu. Levent, "Belediyenin bütçesi yok. Para isteyen de yok. Sahnedeyiz." dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv