Haluk Levent'in katledilen Pınar Gültekin tweet tepki çekti. Özür diledi...

Haluk Levent'in katledilen  Pınar Gültekin tweet tepki çekti. Özür diledi...

Haluk Levent'in katledilen  Pınar Gültekin için sosyal medyadan attığı paylaşım eleştirilerin odağına oturdu.  Levent 'Olaya biraz sert girmişim' dedi, Kadınlardan özür diledi...  

Haluk Levent'in katledilen  Pınar Gültekin için sosyal medyadan attığı paylaşım eleştirilerin odağına oturdu.  Levent 'Olaya biraz sert girmişim' dedi, Kadınlardan özür diledi...  

 

Haluk Levent 'Olaya biraz sert girmişim' dedi, Kadınlardan özür diledi... Şarkıcı Haluk Levent'in eski sevgilisi tarafından katledilen Pınar Gültekin hakkında attığı tweet tepki çekti.

Haluk Levent'in bu defa attığı tweet tepki çekti. Eski sevgilisi tarafından öldürülen Pınar Gültekin için tweet atan Haluk Levent "kızlar, Haluk abininizin tavsiyesi" diyerek "Kızlar! Haluk abinizin tavsiyesi! İlişkinizin ilk günlerinde erkek arkadaşınız kıskançlık ile başka bir durum ile az da olsa size şiddet uygularsa hoş görmeyin. Hatta bazıları gibi bunu sosyal medyada gösterip 'erkeğim benim' demeyin, şiddeti meşrulaştırmayın yoksa ölürsünüz" ifadelerini kullandı. 

ÖZÜR DİLEDİ

Haluk Levent attığı tweete çok fazla tepki gelmesinden sonra yine kendisine ait resmi sosyal medya hesabından "Duygusal davranıp bu twiti attım." diyerek özür mesajı yayımladı. Haluk Levent bu defa iki tweet atarak " Duygusal davranıp bu twiti attım. Erkek egemen toplumda kadınlar bu kadar aşağılanırken her gün kadın tecavüz şiddet ve ölüm haberleri var iken ve erkeğin hafif darp etmesi kimi yerlerde övünç kaynağı gösterilirken bu twitte biraz abartmış olabilirim. Lütfen bağışlayın." ve "Aşağıdaki twit çok tepki aldı sildim . Hepimiz en doğrusunu düşünecek değiliz. Tepkileriniz üzerine düşündüm. Çok sert girmişim olaya. Dedim ya. Üzüntüden. Özür dilerim" ifadelerini kullandı.    

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv