Haluk Levent'ten 'Evim yok' diyen Elon Musk için yardım çağrısı: 'Haydi Ahbap!'

Haluk Levent'ten 'Evim yok' diyen Elon Musk için yardım çağrısı: 'Haydi Ahbap!'

Elon Musk'ın evinin olmadığını açıklaması son zamanların en dikkat çekici açıklamalardan biri oldu.

Musk, bu açıklamasını ise Chris Anderson'a verdiği röportajda yaptı. Musk, açıklamasında "Şu anda bir evim bile yok, arkadaşlarımın evinde kalıyorum" dedi.

264,6 milyar dolar servetiyle dünyanın en zengin insanı olan Musk'ın evinin olmaması birçok kişiye tuhaf gelirken, AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent'in 'Elon Musk' çağrısı sosyal medyada gündem oldu.

"ARKADAŞIMIZA EV BULALIM"

Ekibi ile yaptığı sosyal yardımlarla bilinen Haluk Levent, Twitter hesabından Elon Musk'ın evinin olmamasına dair bir haberi alıntılayarak, "Haydi Ahbap! Arkadaşımıza ev bulalım. @ahbap_dallas" diye yazdı. Haluk Levent'in paylaşımı Twitter'da birçok kişinin ilgisini çekti. Paylaşımın altına yüzlerce kişi yanıt bırakırken beğenenlerin sayısı ise 45 bini geçti.

haluk2.webp

"YOKSULLUK SINIRLARININ ALTINDA YAŞIYOR"

Öte yandan Elon Musk ile ilişki yaşayan ünlü şarkıcı Grimes de Vanity Fair ile olan geçen ayki röportajında, Elon Musk için "Bir milyarder gibi yaşamıyor" demişti. Grimes, ünlü milyarderin zaman zaman yoksulluk sınırının altında yaşadığını da söylemiş ve Musk'ın Los Angeles'ta yaşarken eski yatakta bir delik olmasına rağmen yeni bir yatak bile almayacağını söylediğini paylaşmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin