Haluk Levent'ten Pınar Deniz'e destek

Haluk Levent'ten Pınar Deniz'e destek

Haluk Levent, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde aldığı ödül sonrası yaptığı konuşmayla eleştirilen Pınar Deniz'e destek verdi.

Haluk Levent, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde aldığı ödül sonrası yaptığı konuşmayla eleştirilen Pınar Deniz'e destek verdi. 

'Yargı' dizisiyle 'Yılın En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Pınar Deniz, "Çocuk Pınar'ın hayalini gerçekleştirdiniz herkese teşekkür ederim. Bu aralar karmaşık bir ruh haline sahibim. Halbuki çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi. Herhalde başka bir duygu ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim ve sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; "Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım" dedim ve tam bu duygu beni şu an oyuncu yaptı" demişti. 

Bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen ve Deniz'e ilk destek yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent'ten geldi. Levent Twitter'dan, "Herkes eleştirmiş Pınar Deniz'i. İnanın ki bir insanı kurtarmak tüm dünyayı kurtarmaktır. Henüz para kazanmaya başladı. Bildiğim gördüğüm Pınar bu düşlerine kavuşacaktır. Anlatım biçimi linç görmesine olanak sağlamış olabilir belki ama Haluk abisi olarak ben Pınar'a inanıyorum" dedi. 


PINAR DENİZ KİMDİR?

Etiketler :