Hamile sevgilisini dövdü, serbest bırakıldı!

Hamile sevgilisini dövdü, serbest bırakıldı!

Gelen polis ekibi kapıyı açamayınca, itfaiyeden yardım istedi. Gördüğü şiddet nedeniyle sağ gözü tamamanen kapanan, yüzü şişen ve morluklar oluşan 4 aylık hamile Gizem S., itfaiye erinin yardımıyla pencereden merdivenli...

Gelen polis ekibi kapıyı açamayınca, itfaiyeden yardım istedi. Gördüğü şiddet nedeniyle sağ gözü tamamanen kapanan, yüzü şişen ve morluklar oluşan 4 aylık hamile Gizem S., itfaiye erinin yardımıyla pencereden merdivenli aracın sepetine alındı.

Aşağıya indirilirken gözyaşlarını tutamayan Gizem S., ambulansta ilk tedavisi yapıldıktan sonra İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan ilk tetkiklerde hamile kadının yüzünde ve kollarında darp izleri olduğu belirlendi.

Tedavisi devam eden Gizem S.'yi döverek sabah kapıyı üzerine kilitleyip evden çıktığı ileri sürülen İlker T. (32), polis ekipleri tarafından başka bir evde gözaltına alındı. 

SERBEST BIRAKILDI

İlker T., emniyetteki ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. İlker T.’nin, 2008 yılında tartıştığı babasını bıçaklayarak öldürdüğü, bir süre cezaevinde yattıktan sonra tahliye edildiği belirtildi.

Öte yandan hastanede tedavisi tamamlanan Gizem S.’nin, vücudunda herhangi bir kırık olmadığı belirlendi. Bebeğinin de sağlıklı olduğu öğrenilen Gizem S., Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nce koruma altına alındı. Gizem S.’nin, İlker T.’den şikayetçi olduğu belirtildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa