Hande Erçel ve Kerem Bürsin kavgasının ardındaki gerçek ortaya çıktı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin kavgasının ardındaki gerçek ortaya çıktı

Aşk dedikodularının hemen arkasından kavga etikleri yönünde iddialar sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Kerem Bürsin ise bu iddiayı tamamen yalanlayan bir yanıt vererek kuşkuları kapatmıştı.

İsimleri sık sık aşk dedikodularına karışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin bu iddiaları ise kesin bir dille yalanlamıştı. “Sadece çok iyi arkadaşız”, “Uyumlarımız çok iyi” gibi açıklamalarla sevenlerine böyle bir şeyin mümkün olmayacağını dile getiren ikili hakkında ortaya çıkan ‘kavga’ dedikodularının asıl yüzü ise bambaşka bir şekilde ortaya çıktı.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel’in Instagram’da toplam 19,3 milyon takipçisi bulunuyor. Her açıklaması, her paylaşımı ve neredeyse her yorumu olay Olan Hande Erçel’in paylaştığı gönderilere ise en aşağı 3 milyon beğeni geliyor. Magazin sayfalarında sık sık ismi anılan güzel oyuncu hakkında kısa bir süre önce Kerem Bürsin ile kavga ettikleri yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Kavga ettikleri iddia edildi, ortaya çıkan gerçek şok etti!

İsimleri sık sık aşk dedikodularına karışan ikilinin kavga ettikleri yönünde ortaya atılan iddialar milyonlarca kişiyi büyük bir şoka sürüklemişti. Olayın aslı ise ortaya çıktı. Meğer işin aslı oldukça farklıymış. Neler olduğunu öğrenmek isteyen izleyici ise konu hakkında araştırma yapınca meğer kavga değil…

Kavga iddialarının gündeme geldiği tarihe ilişkin yayınlanan bölümün kamera arkası çekimleri aslında kavga gibi bir şeyin mümkün olmadığını ortaya çıkardı. Birbirlerine şakalar yapan ikilinin kavga etmeleri söz konusu bile olamaz...

Medya