Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, estetik ameliyat oldu! Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, estetik ameliyat oldu!

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, estetik ameliyat oldu!  Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, estetik ameliyat oldu!

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı'nın yıldızı Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, estetik yaptırdığı iddialarıyla gündeme geldi.

Güzel oyuncu Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisindeki performansıyla olduğu kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor.

Instagram hesabında yaklaşık 20 milyon takipçisi bulunan Hande Erçel'in kendisi kadar ailesi de merak ediliyor. Özellikle Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ve yeğeni Aylin Mavi'yle yaptığı paylaşımlar büyük beğeni topluyor. 

Estetik yaptırdı! işte son hali...

Kardeşi Hande Erçel gibi sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Gamze Erçel'in, geçtiğimiz günlerde Prof Dr. İsmail Kuran'a meme dikleştirme ve liposuction ameliyatı olduğu iddia edildi. 

download.jpg

Gamze Erçel, hakkında çıkan estetik haberlerinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Erçel, gönderisine "yüzümü gören cennetlik" notunu ekledi. 

2019 yılında Caner Yıldırım ile dünyaevine giren 29 yaşındaki sosyal medya fenomeni, aynı sene kızı Aylin Mavi'yi kucağına almıştı.

Hande Erçel ve Gamze Erçel'in kanser tedavisi gören anneleri Aylin Erçel, Ocak 2019'da hayatını kaybetmişti. Erçel, bebeğine kanserden hayatını kaybeden annesinin adı olan 'Aylin Mavi' ismini vermişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv