Hande Erçel''in annesi hayatını kaybetti

Hande Erçel''in annesi hayatını kaybetti

Oyuncu Hande Erçel''in bir süredir hastanede tedavi gören annesi Aylin Erçel, hayatını kaybetti.

İki gün önce durumu ağırlaşan Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel'in sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

Hande Erçel, aralık ayında Hürriyet'e verdiği röportajda annesine donör olacağını açıklamıştı.

'DONÖR OLACAĞIM' DEMİŞTİ

"İnşallah bir aksilik olmazsa donör olacağım. Maalesef ülkemizde kök hücre naklindeki en önemli sorundan biri akraba dışı vericilerinin sayısının yetersiz, bağış oranının ise 10 binde 3 olmasıdır. O kadar zor bir şey ki hayatının bağlı olduğu, bir yerlerde bulunduğunu bildiğin bir şeyi beklemek..." 

ANNESİNİN RAHATSIZLIĞINI BÖYLE AÇIKLAMIŞTI:

"Canım annem... Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çoğaldığını ve katlanıp seni bulduğunu , en zor sınavlarımızda bile yürekten şükretmeyi bana sen öğrettin. Senin gözlerindeki yaşam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor. Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın ...Biz, ablam, babam, sen ve ben, hep birlikte birçok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz.

Ne kadar güzel bir aileye sahibim her zaman farkındaydım da su geçirdiğimiz zor günlerde daha da çok şükrediyorum... Çok güzel insanlar biriktirmişim beni gerçekten bilen tanıyan dışında hiç görmemis ama sevgisini hiç esirgememiş olanlarla hislerimi paylaşmak istedim.

Desteğiniz duanız,hassasiyetiniz benim için cok kıymetli."

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam