Hande Erçel'in seksi pozları hayranlarını hayrete düşürdü! 'Yine ateş ediyorsun'

Hande Erçel'in seksi pozları hayranlarını hayrete düşürdü! 'Yine ateş ediyorsun'

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizinin güzel oyuncusu Hande Erçel, güzelliğini bir kez daha hayranlarıyla paylaştı.

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizinin güzel oyuncusu Hande Erçel, güzelliğini bir kez daha sergiledi.

Erçel, MAG Dergisi için çekilen özel pozlarından birisini daha instagram hesabından yayınlandı. “Yeterince Cesur” etiketi ile fotoğrafını yayınlayan oyuncuya saatler içinde 1.3 milyonun üzerinde beğeni geldi.

handeercel-dergizozel1.jpg

Hande Erçel’in seksi pozuna hayranları, “Yine ateş ediyorsun” diye yorumladı. Takipçileri daha önce de birçok kez yazdıkları gibi “Kerem Bürsin nerelerdesin? Kerem Bürsin’in yorumunu merak ediyoruz?” şeklinde mesajlar bıraktı.

Ancak Kerem Bürsin bir yorumda bulunma. İkilinin zaman zaman sosyal medyada birbirlerinin paylaşımlarına yorum yapması nedeniyle, takipçilerin de bu yönde bir beklentisi var. Kerem Bürsin, partnerinin bazı paylaşımlarına yorum bırakıyor ama bazılarına yorum yapmıyor.

handeercel-yk234a2a.jpg

Zaman zaman seksi paylaşımlar yapan oyuncu, Ekim ayında da Marie Claire dergisindeki özel fotoğrafını yayınlamış ve göğüs dekoltesinin öne çıktığı paylaşıma 2.5 milyon beğeni yapılmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem