Hande Ertekin'in yeni romanı Altıncı Göz çıktı

Hande Ertekin'in yeni romanı Altıncı Göz çıktı

Televizyon dünyasının başarılı yöneticilerinden Hande Ertekin’in, Alfa yayın grubu markalarından Artemis yayınlarından çıkan romanı “Altıncı göz” 8 Mart kadınlar gününde okuyucusu ile buluştu...

 
Hande Ertekin'in Yeni Romanı Altıncı Göz Çıktı Bir adımla başlar tüm yolculuklar ve bazen yola devam etme gücü, başkasının hikâyesinde yatar.

Edebiyat dünyasına, yine Alfa yayınlarından çıkan tarihi bir aşk romanıyla giriş yapan Ertekin, 3. Romanında bu defa, kadın hikâyeleriyle okuruyla buluşuyor

Farklı dünyalardan, farklı dönem ve yaşlardan altı kadının tesadüfen kesişen yolları, ilham verici bir yolculuğa açılıyor Ertekin’in romanında...Daha önce hiç anlatmadıkları hikâyeleri, paylaşılan acılar, sarılan yaralar ve birbirine destek veren omuzlar, kadınların içindeki gücü uyandırmaya yardım ediyor.

Hande Ertekin, yeni kitabını anlattı - VİDEO

 
"Altıncı göz” Her kadının kendinden bir şey bulacağı, "Ben olsam ne yapardım?" dedirtecek hikâyeleri konu alan, sürükleyici bir yolculuğun hikayesi.

Ertekin’in romanı Altıncı göz, www.alfakitap.com ile www.tamadres.com ve tüm kitap satış sitelerinde satışta... 15 Mart’ta tüm kitapçılarda raflarda..

Kitabın satış linki için tıklayın:

Önceki ve Sonraki Haberler
ABC Kitap