Hande Fırat istifa etti!

Hande Fırat istifa etti!

Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın istifa ettiği ancak gazete yönetiminin karar veremediği ileri sürüldü.Medyaradar’ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hürriyet gazetesinin tartışma yaratan "Karargâh rahatsız" haberine...

Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın istifa ettiği ancak gazete yönetiminin karar veremediği ileri sürüldü.

Medyaradar’ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hürriyet gazetesinin tartışma yaratan "Karargâh rahatsız" haberine ilişkin olarak "Çok çok çirkin, terbiyesizlik, seviyesizlik, bunlar tabii bizleri rahatsız ettiği gibi, TSK'yı haydi haydi rahatsız etmiştir, herkes yerini, konumunu bilecek. Bizi kendi içimizde kim birbirine düşürmeye çalışıyorsa bunun bedelini ödeyecektir" şeklindeki sert çıkışının ardından Ağustos 2014'ten bu yana Hürriyet Genel Yayın Yönetmenliği koltuğunda oturan Sedat Ergin görevden alındı yerine Hürriyet yazarlarından eski Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila getirildi.

'İSTİFASI MASADA BEKLİYOR' İDDİASI

Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Medyaradar'a gelen kulis bilgilerine göre, tepe yönetimiyle konuştu ve istifasını sundu ama bu istifanın kabulü gazetenin başına ne getirecek ya da kamuoyunda nasıl yankı bulacak kimse kestirilemediği için istifa kabul edilmedi ama red de edilmedi. Habere göre istifa masada bekliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv