Hands-Free Fire TV Edition OLED Televizyonu neler sunuyor?

Hands-Free Fire TV Edition OLED Televizyonu neler sunuyor?

Almanya’nın ilk Fire TV Edition televizyon serisi, sesli komutla kontrol ve zengin içeriklerin yer aldığı geniş bir kütüphaneye erişim imkânı veriyor.

Grundig, ses ve görüntü teknolojilerinde sahip olduğu güçlü mirası Amazon’un sesli kontrol teknolojisi Alexa ile bir araya getirerek yeni akıllı televizyon serisini yarattı. Almanya’nın ilk Fire TV Edition televizyon serisi, sesli komutla kontrol ve zengin içeriklerin yer aldığı geniş bir kütüphaneye erişim imkânı veriyor.

Aynı zamanda dünyanın ilk Hands-Free Kontrol Edilebilen Fire TV Edition OLED televizyonu ile kullanıcılar uzaktan kumanda ya da başka bir cihaza gerek duymadan, sesli komutla kanallar, uygulamalar ve sevdiği içerikler arasında gezinebiliyor.

Grundig Fire TV Edition OLED televizyonlar mükemmel renkler ve sonsuz kontrastla gerçeğe yakın görüntü ve kusursuz ses kalitesi sunarken; Alexa’nın sesli kontrol özelliklerinden yararlanarak içerikleri oynatabiliyor, geri veya ileri sarabiliyor. Grundig Fire TV Edition serisindeki televizyonlarda ayrıca, hands-free olarak sesli komutla Alexa’dan müzik çalmasını, haberleri vermesini, hava durumunu kontrol etmesini ve daha birçok işlevi isteyebilirsiniz.

Zengin içerik kütüphanesi

Grundig’in yeni televizyon serisinde on binlerce kanal ve uygulamanın yanı sıra 500.000’den fazla film ve televizyon dizisi yer alıyor. Kullanıcılar Netflix, Prime Video, Youtube, TVNow, DAZN ve diğer platformlar üzerinden en sevdikleri içeriklerin keyfini çıkarabilir. Ayrıca Amazon Music ve Spotify’ın da yer aldığı servisler ile müzik, canlı radyo kanalları ve podcast yayınlarını dinleyebilir.

Yeni televizyon serisinde, kullanıcılar Hulu ve PlayStation Vue gibi izleme uygulamaları veya Prime Video Kanalları üzerinden canlı televizyon yayınlarını anında ya da daha sonra izleyebilir. Grundig Fire TV’lerde izleme tercihlerinizi değerlendiren ve bu sayede kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunan yapay zekâ destekli bir öngörü teknolojisi de bulunuyor.

Sürekli akıllanan TV

Grundig Fire TV Edition, Alexa özellikleriyle akıllı evinizi de sesli komutla kontrol edebiliyor. Diğer bir deyişle, termostatlar, klima, aydınlatma, hayvan bakımı, ev güvenliği ve ev eğlence sistemleri dahil olmak üzere tüm akıllı ev ekosisteminizi sesli komutla yönetmenize imkân veriyor. Dahası, Alexa bulut teknolojisiyle otomatik olarak güncellemeler gerçekleştirerek cihazınıza yeni özellikler ekliyor.

Katlanabilir telefonlar göz kırpıyor: Huawei Mate X ve Samsung Galaxy Fold

Ultra-ince tasarımıyla dikkat çeken Grundig Fire TV Edition OLED TV; üç kanallı ses sisteminin de yer aldığı Dolby Vision™ ve Dolby Atmos™ ses teknolojisi sayesinde sinema ortamında izleme deneyimi sunuyor.

Grundig Fire TV Edition serisinin ilk televizyonu, 4 Eylül 2019 tarihinde Almanya’da ön siparişe açılacak. Grundig Fire TV Edition serisi  Grundig satış kanallarından ve amazon.de üzerinden satışta olacak.

Evde Mükemmel Müzik Deneyimi

Eğlence sistemlerinde iddialı olan markanın IFA’da sergilediği Grundig Premium HiFi ise odanızı 3 kanallı bas yansıtmalı hoparlör sistemiyle donatarak evinizde üstün bir ses deneyimi yaşatıyor.  Profesyonel hoparlör bağlantıları ve 2 x 50 W RMS Çıkış Gücü ile kristal berraklığında ses kalitesi elde ediyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde, müzik parçalarınızı harici mobil cihazlardan Hi-Fi sistemine en iyi ses kalitesiyle aktarabiliyorsunuz. Cihazda keyfinizi en üst düzeye çıkarmak için internet radyosu ve Spotify ile tam uyumluluk da mevcut.