"Hangi filmi seyrettin?"

"Hangi filmi seyrettin?"

İbrahim Tatlıses, Pınar Gültekin cinayetine ilişkin "ilginç" bir paylaşımda bulunarak zanlı Cemal Metin Avcı'ya tepki gösterdi. Paylaşım, akıllara daha önce Tatlıses'in saldırısına uğrayan Perihan Savaş, Asena ve Derya Tuna'nın açıklamalarını getirdi.

 

İbrahim Tatlıses instagram paylaşımında, Pınar Gültekin cinayeti zanlısı Cemal Metin Avcı hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Tatlıses Avcı'ya demediğini bırakmadı. Tatlıses'in paylaşımı şöye: "Bravo lan haza delikanlıymışsın,boğacaksın yakacaksın betona gömeceksin ne ayaksın oğlum sen.!!! Hangi filmi seyrettinde bunları yaptın bunlar filmlerde bile olmaz oğlum erkeklik adına sen bir kara lekesin lan ŞEREFSİZ.!!!"

'Kadın dövülür de sevilir de'

Kadınlara bakışını daha önce "Kadın dövülür de sevilir de... Döveceksin dediysek, ağzını burnunu kırmayacaksın. Kadın susmasını bilecek, ağırbaşlılığını koruyacak. Ama sürekli dırdır ederse olmaz. Adamda dayanma sınırı var" sözleriyle de açıklayan Tatlıses'in saldırısına uğrayan kadınlar, onu hiç de "kıymet verir" şekilde hatırlamıyor:

Perihan Savaş:

"İhaneti öğrendiğimde çocuğumu düşürüyordum. Üzüntüden 15 gün hastanede yattım. 4 aylıktı kızım, kaybediyordum kızımı. Vururdu, hep vururdu. Sadece bana değil, herkese vururdu. Onu Allah affetsin. Artık benim için herhangi birisinden farkı yok."

Asena:

“İlişkimiz 2000 senesinde başladı. 2001 senesinde kulağıma dedikodular gelmeye başladı. Yalan şeyler de olabileceğini düşünerek kendisine sordum. Bana yalan olduğunu söyleyince hayatıma devam ettim. Bir ihanetini yakaladım, çevresindekiler beni ikna ettiler ve affettim. Sonra bir kez daha yakaladım, her şey ortaya çıktı. Birini, birilerinin evinde gördüm. Buna şahit olanları da Allah’a havale edip terk ettim. 2000 yılının haziran ayında çok kötü bir dayak yedim. İlişkimiz başlamak üzereydi. Hatırladığım kadarıyla önce fiziksel olarak şiddet oldu. Sonra buz kovasını fırlattığını gördüm. Kanlar içinde hastaneye götürüldüm.”

Derya Tuna

(Derya Tuna'yı vuran Hüseyin Bozan'ın açıklamaları) "2001-2002 yılları arasında koruma görevini üstlendiğim İbrahim Tatlıses'le beni 'Ayı Nuri' lakaplı arkadaşım tanıştırdı. Koruma görevini yaptığım 2002 yılında, Tatlıses Seyrantepe'de bulunan İdobay Müzik Şirketi'ne beni çağırdı. Burada bana, 'Derya'yı vur şundan kurtulalım senin de hayatını kurtarayım' dedi. O tarihlerde eşim hamileydi ve benim de paraya ihtiyacım vardı. Ben de kabul ettim ve Şişli Günay Restorant'ın çıkışında Derya Tuna'yı ayağından silahla vurup yaraladım ve teslim oldum. Bu suçtan toplam 7 yıl 11 ay hapis cezası aldım. 4 yıl cezaevinde yattıktan sonra serbest bırakıldım."  

Etiketler :