Haritadan kısa yolu ararken aldatıldığını öğrendi!

Haritadan kısa yolu ararken aldatıldığını öğrendi!

Google Haritalar'da köprüye çıkış için kısa yol seçeneklerine bakarken eşinin kendisini aldattığını öğrendi. Aldatan eşin Google Haritalar'a yakalanan fotoğrafları ve hikayesi Facebook'ta paylaşım rekorları kırdı

Peru'nun başkenti Lima'da bir kişi, köprüye giden kestirme yolu Google Haritalar'da ararken eşinin kendisini aldattığını öğrendi.

Teknolojinin gelişmesiyle günümüzde artık hiçbir şey gizli kalmıyor.Tıpkı Peru'da eşini aldatan kadının Google Haritalar'da kocasına yakalanması gibi. Peru'nun başkenti Lima'da bir kişi, köprüye ulaşabilmek için en iyi yolu Googla Haritalar'da aramaya koyuldu. Doğru yolu bulmak için Lima sokaklarını Google Haritalar'da gezinen adam birdenbire bir kadın ve erkeğin samimi şekilde görüntüleri ile karşılaştı. Google Haritalar aracıyla 2013 yılında çekildiği tespit edilen fotoğrafı gören adam, fotoğraftaki kadının kıyafetlerini ve yüzünü dikkatlice inceledi ve kadının eşi olduğunu anladı. Böylece eşinin geçmişte kendisini aldattığını öğrenmiş oldu. Kimliği açıklanmayan çiftin Google Haritalar'daki fotoğraf sebebiyle boşandığı bildirildi. Aldatan eşin Google Haritalar'a yakalanan fotoğrafları ve hikayesi Facebook'ta paylaşım rekorları kırdı.

Etiketler :