Harry Potter dizi olarak dönüyor!

Harry Potter dizi olarak dönüyor!

Bir döneme damgasını vuran Harry Potter serisinin dizi olarak döneceği iddia edildi. HBO Max'in bir Harry Potter dizisi için yazarlarla görüştüğü öğrenildi.

 

Kült bir seriye dönüşen Harry Potter'dan yeni bir haber geldi. The Hollywood Reporter, HBO Max ve Warner Media yöneticilerinin serinin dizi olarak dönmesi için görüşmelere başladığını yazdı. Sosyal medyada heyecan uyandıran haber sonrası, yetkililerden de açıklama geldi.

Açıklamada

“Halihazırda geliştirilmekte olan bir Harry Potter projesi yoktur” ifadeleri kullanıldı. Ancak haberini yapım şirketinin içinden isimsiz bir kaynağa dayandıran Hollywood Reporter, yetkililerin birkaç formül üzerinde çalıştığını ve sık sık toplantılar yaptığını belirtti. Senarist ya da oyuncu kadrosuna ilişkin bir detaylara yer verilmeyen haber sosyal medyada tartışmaları da alevlendirdi. Öte yandan daha önce de Amazon Prime tarafından Yüzüklerin Efendisi serisinin dizi olacağı açıklanmış; yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen projenin çekimleri başlamıştı.

Yaşam