Harry Potter'ın oyuncusundan maske çıkışı: Takmayı reddedenler hapse atılmalı

Harry Potter'ın oyuncusundan maske çıkışı: Takmayı reddedenler hapse atılmalı

Harry Potter serisinde Lucius Malfoy'u canlandıran ünlü oyuncu Jason Isaacs, karantina sürecinde neler yaptığını anlatarak hangi projeler üzerinde yoğunlaştığını açıkladı. "Maske takmayanlar hapse atılmalı"dedi

57 yaşındaki İngiliz oyuncu Jason Isaacs, maske takmayan insanların hapse atılması gerektiğini söyledi.

Harry Potter serisinde Lucius Malfoy'u canlandıran ünlü oyuncu Jason Isaacs, karantina sürecinde neler yaptığını anlatarak hangi projeler üzerinde yoğunlaştığını açıkladı. Isaacs, "Tecrit sırasında şu ana kadar sette yaptığımdan daha fazla ilişkilendirilebilecek kadar şanslı olduğum hayır kurumları için daha fazla şey yaptım. Çünkü açıkçası beni aklı başında tutan şey hizmet etmeye çalışmak" dedi. Oyuncu sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Morali yüksek tutmak zor ve işe yarayan tek şey yardım etmek ve benden daha kötü zaman geçiren kişilere yardım etmeye çalışmak."

"MASKE TAKMAYANLAR HAPSE ATILMALI"

Milyonlarca insanın yaşamını altüst eden koronavirüs salgınına karşı alınması gereken tedbirlerle ilgili de konuşan Isaacs, aşılar hazır olsa bile maske takılmayan döneme hemen geçilemeyeceğini düşündüğünü belirtti. Isaacs, "Fakat maskelerle ilgili olarak hapiste olması gerektiğini düşündüğüm maske takmayı reddeden kişiler beni burnu dışarıda kalacak şekilde maske takanlardan daha az rahatsız ediyor" dedi.

Dünya