Hastaneye kaldırılan Ferhan Şensoy'dan fotoğraf geldi

Hastaneye kaldırılan Ferhan Şensoy'dan fotoğraf geldi

Daha önce anjiyo işlemi yapılan, geçtiğimiz günlerde ise önlem amaçlı olarak hastaneye kaldırılan usta oyuncu Ferhan Şensoy, kızı Derya Şensoy ile birlikte objektif karşısına geçti.

Oyuncu Derya Şensoy, Ferhan Şensoy ile birlikte objektif karşısına geçti. Babası ile birlikte çekilen yeni fotoğrafını Twitter hesabından yayınlayan Derya Şensoy, gönderisine nazar boncuğu ve kalp emojilerini ekledi. Takipçileri, oyuncunun bu paylaşımına, "Geçmiş olsun" ve "Büyük ustaya çok selamlar" şeklinde yorumlar yaptı.

hastaneye-kaldirilan-ferhan-sensoydan-fotograf-geldi-60e24ecdbde4b.jpg

FERHAN ŞENSOY HASTANEYE KALDIRILMIŞTI 

Sağlık sorunları nedeniyle bir süre önce anjiyo yapılan usta tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy, üç gün önce damarlarındaki sızıntıdan dolayı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Şensoy, buradaki tedavisinin ardından önlem amaçlı olarak özel bir hastaneye sevk edilmişti.

Şensoy'un kızı Derya Şensoy, babasının sağlık durumu ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda, "Babam Ferhan Şensoy, geçen ay damarlarıyla ilgili geçirdiği bir operasyon sonrası bugün yara yerinde oluşan bir komplikasyon yaşadı. Şu anda sağlık durumu iyi. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederiz" diye ifade etmişti.

Etiketler :