Hazal Kaya’dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy itirafı

Hazal Kaya’dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy itirafı

Oyuncu Hazal Kaya, en keyif alarak çalıştığı rol partnerinin Kıvanç Tatlıtuğ olduğunu, en anlaşamadığı ve en çok kavga ettiği partnerinin

Oyuncu Hazal Kaya, en keyif alarak çalıştığı rol partnerinin Kıvanç Tatlıtuğ olduğunu, en anlaşamadığı ve en çok kavga ettiği partnerinin ise Çağatay Ulusoy olduğunu açıkladı.

Hazal Kaya, Youtube’da yayınlanan İbrahim Selim İle Bu Gece programının konuğu oldu.

Hazal Kaya’nın açıklamalarından satır başları şöyle:

"EVDE KALMAYA ALIŞKINIM"

Ben lohusalık nedeniyle 40 gün falan dışarı çıkmadığım için çok alışkın durumdayım evde kalmaya benim için çok şey değişmedi.

Doğumdan sonra bir ay falan dışarı çıkabildim, coronanın adı duyulduğunda eve kapattım kendimi yaklaşık 22, 23 gündür evdeyim. Ben şikâyet etmiyorum bu süreçte, evde kalabilme lüksüne sahip olduğum için şükrediyorum sadece…

"BİR ÇOCUK DAHA YAPABİLİRİM"

Ben anne olmaya çok hazırmışım. Doğdu kucağıma verdiler, ben profesyonelim sanki üçüncü çocuğu doğurmuşum gibi davranıyordum. Annemi ve eşim Ali’yi sakinleştiriyordum. Ben çok sevdim anneliği, daha çocuk yaparım, güzel bir şey çıktı.

Bir tane daha olabilir hemen, iki de gelebilir çok rahat ilerliyorum. Herhalde genç annelik durumu bu! Telaş da yapmadım hiç çocuk ağlamaya başladığında gerilmiyorum. Ben bayağı sevdim. Bir şeyi o kadar sevebiliyor olmak çok tuhaf.

Dün güldü bana, sevgiden ağladım. Onun dışında alışık çıktım ben. Çok eğlenceli bir durum. Dört köpeğimiz, iki de kedimiz var biz zaten kalabalık bir aileyiz ben galiba bir şeyleri büyütmeyi seviyorum. Şimdi de bitkileri büyütmeye başladım.

"EN KEYİF ALARAK ÇALIŞTIĞIM PARTNERİM KIVANÇ'TI"

Çalıştığım arkadaşlarımın hepsini çok severim ama bugüne kadar en keyif alarak çalıştığım partnerim Kıvanç’tı. Çağatay’la çok anlaşamazdık, çalıştığımız zamanlar. Yaşımız çok küçüktü, o da çok yeniydi ondan dolayı. Aras Bulut’u çok severim, Burak da aynı şekilde… Ben Kıvanç Tatlıtuğ’dan çok şey öğrendim, abim gibi saygı duyarım bu yüzden Kıvanç diyorum.

Yaşam