Henry Cavill The Witcher dizisi hakkında konuştu

Henry Cavill The Witcher dizisi hakkında konuştu

Oyun dünyasının en başarılı serilerinden biri olan The Witcher , sonunda live-action tarzı bir çalışmayla izleyici karşısına çıkacak. Bilindiği üzere

Oyun dünyasının en başarılı serilerinden biri olan The Witcher , sonunda live-action tarzı bir çalışmayla izleyici karşısına çıkacak. Bilindiği üzere Netflix, The Witcher dizisi için 2018’de çalışmalara başlamıştı. Aslında dizi için planlanan yayın tarihi 2020 ya da 2021’di. Fakat izleyicilerden gelen yoğun talep, Netflix’in yayın tarihini öne almasını sağladı.

Önümüzdeki Kasım ayında yayınlanması beklenen The Witcher dizisi için çekim aşamaları kısa süre önce tamamlanmıştı. Dizi de Geralt karakterine hayat verecek olan DC’nin son Superman’i Henry Cavill yapım hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Cavill, TheWitcher evreniyle ilk olarak oyunlar sayesinde tanıştığını ifade etti. Sonrasında kitapları okuyarak bu evren ile birlikte nefes almaya başladığını ifade eden başarılı oyuncu, hep Geralt karakterini canlandırmak istediğini söyledi.

the witcher dizisi

Netflix projesinde yer almak için can attığını da ifade eden Cavill, seçmelere gittiğinde tamamen hazır olduğunu ve rolü kapmasının da çok zor olmadığını belirtti.

Görünen o ki TheWitcher dizisinde kendisini rolüne adamış ve Geralt ile bütünleşmiş bir Henry Cavill izleyeceğiz.

2. el telefon alırken dikkat edilmesi gerekenler