Honor Watch GS 3’ü resmen tanıttı

Honor Watch GS 3’ü resmen tanıttı

Honor, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi Honor Magic V’i tanıtarak, isminden bahsettirmeyi başarmıştı. Hızını kesmek istemeyen Çinli teknoloji şirketi, bugünse Honor Watch GS 3 modelini tanıttı.

Akıllı saat piyasasında zaten önemli isimlerden biri olan Honor, bu durumunu güçlendirmek için yeni saat modeline çok önem veriyordu. İşte GS 3 modeli de bu çizginin bir ürünü olarak oldukça önemli özelliklerle donatılmış.

1.43 inç’lik AMOLED ekranla karşımıza çıkan saatin gövde kısmı Paslanmaz çelikten. Bunun anlamı ise 5ATM gibi oldukça iyi bir seviyede dayanıklılığa sahip. 4GB depolama alanı bulunan GS 3’e bu sayede müzik yükleyip offline olarak dinlemek mümkün hale geliyor. 8 knal PPG nabız sensörü ve çift frekans GPS özelliği bu saati rakiplerinden ayıran diğer önemli özellikler.

Her ne kadar 32MB RAM akıllı telefonlardan alıştığımız sayılardan sonra kulağa az gibi gelse de, GS 3’ün bir akıllı saat olduğunu düşündüğümüz zaman son derece yeterli görünüyor. GPS kullanımında 30 saat gibi bir süre vadeden bu saatin normal kullanım süresi ise tam 15 gün.

Haberimizi fiyat bilgisiyle noktalayalım. Eğer bir Honor Watch GS 3 sahibi olmak istiyorsanız, bu saatin Avrupa satış fiyatının 180 avro olduğunu bilmelisiniz.

Türkiye en mutsuz ülkeler sıralamasında bakın kaçıncı oldu

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji