Huawei müşterileri markadan çok memnunlar

Huawei müşterileri markadan çok memnunlar

ABD engelline karşın Huawei markası hala milyonlarca müşteriye hitap ettiğini inkar edemeyiz. Peki Huawei markası müşteri hizmetlerinde nasıl bir hizmet sunuyor.

HUAWEI , Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan cep telefonu markası seçildi. Şikayetvar.com’un  raporlarına göre , son 3 yıldır birçok alt kırılım ile genel ortalamada da birinci olarak 6. Şikayetvar ACE Awards Diamond ödülünü aldı.

HUAWEI , Şikayetvar.com kullanıcılarının marka deneyimlerini analiz ederek oluşturduğu istatistiklere göre Cep Telefonu kategorisinde müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan marka seçildi. 2017’den beri sıralamada ilk 3’te, son 2 yıldır da zirvede yer alan HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, bu yıl da birinci olarak en iyi müşteri memnuniyeti sunan marka unvanına layık görüldü ve 6. Şikayetvar ACE Awards Diamond ödülünü aldı.

huawei.jpg

139.000’in üzerinde markanın yer aldığı, 6,9 milyon kayıtlı kullanıcının 16 milyon aylık ziyaret gerçekleştirdiği Sikayetvar.com, geniş ve etkin kullanıcı tabanı sayesinde cep telefonu sektörü için en güvenilir müşteri deneyimi analizlerini gerçekleştiriyor. Daha önce 6 Mart günü düzenlenen ŞikayetVar A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2020 ödül töreninde HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’nü kazanmıştı.

OPPO Reno 6 Z için tüm özellikler sızdırıldı!