Huawei P30 Pro vs iPhone XS Max

Huawei P30 Pro vs iPhone XS Max

Bu yazımızda Huawei P30 Pro ve iPhone XS Max kameralarını karşı karşıya getireceğiz. İki telefonla da aynı ışık ve aynı açıdan çekilen fotoğraflarla

Bu yazımızda Huawei P30 Pro ve iPhone XS Max kameralarını karşı karşıya getireceğiz. İki telefonla da aynı ışık ve aynı açıdan çekilen fotoğraflarla basit bir kıyaslama yapacağız.

Genel olarak Apple TV reklamlarında iPhone’un iki yönünü ön plana çıkartıyor. Kamera ve FaceID. FaceID’yi bir kenara bırakacak olursak, Apple’ın kamera üzerine önemli yatırımlar yaptığını söyleyebiliriz. TV reklamlarının haricinde yalnızca YouTube üzerinden yayınlanan pek çok videoda da iPhone modellerinin kamera yönü ön plana çıkarılıyor. Hatta yeni bir iPhone modeli ile uzun metrajlı film çekmenin bile mümkün olduğu belirtiliyor. Peki iPhone XS ya iPhone XS Max ’ın kamerası Apple’ın iddia ettiği kadar iyi mi?

iphone xs nax

Huawei yerin dibine soktu!

Hatırlanacağı üzere 26 Mart’ta Huawei Paris’te özel bir etkinlik düzenledi. Çinli üretici bu etkinlikte, Apple’ın öve öve bitiremediği kamerasını adeta yerin dibine soktu. Sürekli ekrana Huawei P30 Pro ve iPhone XS Max ile aynı ışık ve aynı açıdan çekilmiş fotoğraflar yansıtıldı. Bu sunumda iPhone XS Max ile çekilen fotoğraflarda pek birşey belli olmazken, P30 Pro ile çekilen fotoğraflar gün gibi ortadaydı.

Haliyle Huawei’nin etkinliği kafalarda bazı soru işaretlerine neden oldu. Gerçekten de  XS Max kamerası bu kadar kötü müydü?

Bu yazımızda Huawei P30 Pro ve XS Max kameralarını karşı karşıya getireceğiz. İki telefonla da aynı ışık ve aynı açıdan çekilen fotoğraflarla basit bir kıyaslama yapacağız.

Einhell GE-GS 18 Solo inceleme

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji