Huawei, yeni akıllı saat modelini nihayet Avrupa’da satışa sundu

Huawei, yeni akıllı saat modelini nihayet Avrupa’da satışa sundu

Huawei Watch GT Pro 3 fiyatı ile gündemde. Huawei’nin hem dünya genelinde hem de kendi anavatanında kan kaybettiği bilinen bir durum.

Bilindiği üzere şirket Google ambargosu sonrası önce dünya genelindeki pazar payını önemli ölçüde kaybetmiş, akabinde benzer durumu kendi ülkesinde de yaşamaya başlamıştı. Ancak pes etmek istemeyen Huawei, geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemi ile adeta var olma savaş veriyor.

Huawei Watch GT Pro 3 fiyatı

İşte tam olarak bu nedenden dolayı, şirketin satışa sunduğu her bir yeni ürün, Huawei için adeta can suyu niteliğinde ki bunların sonuncusu Huawei Watch GT 3 Pro oldu. Uzun süreli kullanım imkanıyla dikkat çeken bu akıllı saat, bir süre önce Çin’de satışa sunulmuş ve oldukça olumlu geri bildirimler almıştı.

 

Huawei Watch GT Pro 3 fiyatı

Titanyum ve seramik kasa olmak üzere iki farklı versiyonla piyasaya sürülen Huawei Watch GT Pro 3, sonunda Avrupalı kullanıcıların da beğenisine sunuldu. Bugünden itibaren geçerli olan fiyat listesine göre, Huawei Watch GT 3 Pro 46mm silikon kayışlı titanyum model 369 euro, titanyum kayışlı model ise 499 eurodan satılacak.

Huawei Watch GT Pro 3 fiyatı

Öte yandan Huawei Watch GT 3 Pro 43mm deri kayışlı seramik modeli tercih eden akıllı saat kullanıcılarının yine full titanyum modelde olduğu gibi 499 euro ödemesi gerekecekken, kayışının da seramik olmasını isteyenlerin ceplerinden çıkacak tutarın ise 699 euro olacağını hatırlatalım.

Honda ilk elektrikli SUV’u Prologue’u tanıttı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji