Huawei, yeni bir model için geri sayıma geçti

Huawei, yeni bir model için geri sayıma geçti

Huawei Enjoy 20e özellikleri belli oldu! İşte Huawei’nin orta segmentteki yeni modeline ilişkin tüm detaylar.

Avrupa’da günden güne eriyen Huawei mobil pazardaki son günlerini yaşıyor olabilir. Malum Çinli üretici ABD tarafından uygulanan ambargolar nedeniyle zor durumda kalmıştı. Huawei telefonlarından Google servislerinin çıkartılması, Çinli üreticinin pazardaki etkinliğini kaybetmesi için fazlasıyla yeterli oldu.

Zor günler geçiren Huawei, özellikle 2021 yılında kabuğuna çekildi. Hali hazırda Avrupa pazarında doğru dürüst bir varlık gösteremeyen Huawei, şu sıralar Asya pazarı için birkaç model çıkarma hazırlığında.

huawei-enjoy-20e.jpg

Bu modellerden birisi de orta segmente hitap eden uygun fiyatlı Enjoy 20e.

Uygun fiyatlı Enjoy 20e modelinin bazı özellikleri geçtiğimiz gün netlik kazandı. Huawei tarafından paylaşılan görselde yer alan bilgilere göre 20e modelinde 6.3 inçlik HD çözünürlükte LCD bir panel yer alacak. Damla çentik tasarımıyla gelen telefonda 5000 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir batarya bulunacak.

Henüz tam olarak belli olmasa da Huawei’nin MediaTek imzalı bir yonga seti kullanması planlanıyor. 128GB’lık dahili depolama alanına sahip olan telefonda 4GB RAM bellek bulunacak. Telefonun 150 doların altında bir etikete sahip olması bekleniyor. Zaten üstü bir fiyata da Huawei’nin bu telefonu satması pek mümkün olmayacaktır.

Donald Trump web sitesi bir Türk hacker tarafından hacklendi!

Bilim Teknoloji