Hülya Avşar'ın sanat denemesi sınıfta kaldı!

Hülya Avşar'ın sanat denemesi sınıfta kaldı!

Medya ünlüsü Hülya Avşar'ın, kendisinin yazıp yönettiği, aynı zamanda da başrolünde yer aldığı 'Selfi' filmi ilk üç günde 1302 kişi tarafından izlenerek gişede çakıldı. Box Office Türkiye verilerine göre; 27 Nisan'da...

Medya ünlüsü Hülya Avşar'ın, kendisinin yazıp yönettiği, aynı zamanda da başrolünde yer aldığı 'Selfi' filmi ilk üç günde 1302 kişi tarafından izlenerek gişede çakıldı. 

Box Office Türkiye verilerine göre; 27 Nisan'da vizyona giren 'Selfi' filmi, ilk üç günde (cuma, cumartesi, pazar) 1302 kişi tarafından izlendi. Avşar'ın sanat dünyasına girişi, Türkiye’nin en tanınan isimlerinden biri haline gelişi ve özel hayatının konu edildiği film, 80 salonda gösterime girmesine karşın ilk sonuçların ardından ünlü şarkıcıya hayal kırıklığı yaşattı. Film ilk 3 günde sadece 13.329 TL hasılat elde etti.
Hülya Avşar 'Selfi' için Tarabya'daki evinde özel gösterim yaptı. Filmi kardeşleri, birkaç yakın dostu ve ekibi izledi.

untitled-2,s0dkztph30uxobggkw4o9a.jpg

'DÜNYA KADAR PARAM GİTTİ'
Avşar'ın 'Selfi' filminde kullandığı kendisine ait 5 şarkı ve daha önce oynadığı 5 filme 150 bin lira ödediği ortaya çıktı. En çok parayı da İbrahim Tatlıses ile rol aldığı 1985 yapımı 'Mavi Mavi' filmine ödedi. Daha önce 'Selfie'nin vizyona hazır olduğunu cesur pozu ile duyuran Hülya Avşar; ''Filmde en zoruma giden şarkılarıma, filmlerime telif ödemek oldu. Dünya param gitti'' dedi.