''Huzur Pazar Yeri'' büyük bir konserle açılışını yapıyor

''Huzur Pazar Yeri'' büyük bir konserle açılışını yapıyor

Çankaya Belediyesi etkinlikler ve açılışlarla son derece aktif çalışmasını sürdürüyor. Sosyal etkinliklerin yapılabileceği, alışveriş mağazalarının bulunacağı Huzur Kapalı Pazaryeri Koray Avcı konseriyle açılıyor.

Çankaya Belediyesi’nin zamanın şartlarıyla eskiyen ve yenilenmesi gereken pazaryerlerini sosyal aktivitelerin düzenlendiği, insanların sürekli kullanabileceği birer kent meydanı haline getirdiği pazaryerlerine Aşıkpaşa, Cebeci, 100. Yıl ve Esat’tan sonra Öveçlerde bulunan Huzur Pazaryeri de ekleniyor.

Konut yerleşiminin ve ticari işletmelerin yoğun olarak bulunduğu Öveçler bölgesinde tamamlanan Huzur Pazar Yeri hizmete açılıyor. Sebze ve meyve tezgahlarının yanı sıra içerisinde sosyal etkinliklerin yapılabileceği, alışveriş mağazalarının bulunacağı Huzur Kapalı Pazaryeri 4 bin 961 metrekarelik alanıyla mahalle sakinlerine hizmet verecek.

Çankaya Belediyesi "Sanatçı Koray Avcı’nın da sahne alacağı açılışımıza katılımınızı diler, saygılar sunarız." şeklinde bir açıklama yaparak tüm halkı davet ettiğini duyurdu.

Tarih      : 16 Eylül 2018 - Pazar

Saat       : 19.30

Yer         : Huzur Mahallesi 1112. Cadde Öveçler- Ankara

Yaşam