İBB Başkanı İmamoğlu Beylikdüzü'ne bakın nasıl veda etti

İBB Başkanı İmamoğlu Beylikdüzü'ne bakın nasıl veda etti

Önceki dönem belediye başkanlığı yaptığı Beylikdüzü'nde Beylik Pazarı'nı ziyaret eden İmamoğlu, "Beni çok duygulandırıyorsunuz. Sevginize, yüreğinize

Önceki dönem belediye başkanlığı yaptığı Beylikdüzü'nde Beylik Pazarı'nı ziyaret eden İmamoğlu, "Beni çok duygulandırıyorsunuz. Sevginize, yüreğinize sağlık. Her şey güzel olacak. Söz veriyorum, ilk Beylikdüzü'yle buluşacağım. Anlaşıldı, birbirimizi çok özledik" dedi.

Halkın iradesiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'ndeki Beylik Pazarı esnafıyla bir araya geldi.

İmamoğlu, önceki dönem belediye başkanlığı yaptığı Beylikdüzü'nde Beylik Pazarı'nı ziyaret etti. Pazardaki tezgahları gezen İmamoğlu, yurttaşların ve pazar esnafının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Burada yurttaşlara hitap eden İmamoğlu, "Hepinize teşekkür ediyorum. Burası benim evim. Hakkınızı helal edin. Göreceksiniz hizmetimin her anında size layık olacağım. Allah hepinizi korusun. Beni çok duygulandırıyorsunuz. Sevginize, yüreğinize sağlık. Her şey güzel olacak. Söz veriyorum, ilk Beylikdüzü'yle buluşacağım. Anlaşıldı, birbirimizi çok özledik" dedi.

İmamoğlu, daha sonra yurttaşlarla fotoğraf çektirdi:

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika