İBB'nin saray propagandasına Kaftancıoğlu'ndan sert tepki

İBB'nin saray propagandasına Kaftancıoğlu'ndan sert tepki

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tüm imkanlarıyla AKP propagandası yapmaya devam ediyor. Son olarak Beyaz Masa, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı etkinliği İstanbullulara mesaj attarak bildirdi....

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tüm imkanlarıyla AKP propagandası yapmaya devam ediyor. Son olarak Beyaz Masa, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı etkinliği İstanbullulara mesaj attarak bildirdi. Bu duruma CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu tepki göstedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin pankartlarını sökmeyi görev bilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı etkinliği İstanbullulara mesaj attarak bildirdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu duruma tepki göstererek sosyal medya hesabından, ''İBB zabıtalarının işi CHP pankartlarını sökmek olunca, İBB Beyaz Masa'ya da Cumhurbaşkanı programını mesaj atmak düşüyor anlaşılan. 31 Mart itibariyle @ekrem_imamoglu başkanlığında İBB özüne dönecek ve tek işi vatandaşa hizmet olacak.. @ibbBeyazmasa'' mesajını paylaştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika