İbo Show'a bu hafta öyle konuklar geliyor ki...

İbo Show'a bu hafta öyle konuklar geliyor ki...

İbo Show her hafta birbirinden ünlü konuklarla seyircisine renkli bir program sunuyor.

Yıllardır ekranların vazgeçilmezi olan İbo Show, her hafta neşe dolu bölümleri seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Ekrana geldiği gün reyting tablolarını sarsan İbo Show, İbrahim Tatlıses’in efsane sunumuyla alternatif tanımıyor. Sürpriz isimlerle, coşkulu binlerce bölümü geride bırakan program, bu hafta konuklarıyla herkesi büyüledi.

1993 yılından bu yana serüvenine devam eden İbo Show, bir süre verdiği aradan sonra yeniden Star TV ile seyircisiyle buluştu. Bu hafta gelecek sürpriz isimlerin açıklanmasıyla sabırsızlıkla beklenen program, 3 Nisan cumartesi günü ekrandaki yerini alacak. Birbirinden ilginç isimlerle cumartesi akşamına damga vuracak İbo Show, şimdiden iple çekiliyor.

İzleyiciler şimdiden ekran karşısındaki yerini hazırlarken İbo Show’un bu haftaki konukları beklentiyi doruğa çıkardı. 20. Yeni bölüm ile ekrana çıkmaya hazırlanan sevilen program, hafta yine heyecan dolu sahnelere yer verecek. Tanıtımın yayınlanması ile seyircisini heyecan içinde bırakan İbo Show, kimsenin beklemeyeceği konuklara ev sahipliği yapacak.

Bu haftaki inanılmaz konukları ile sosyal medyayı sallayan İbo Show’a; Işın Karaca, Altay, Defne Samyeli ve Buray konuk oluyor. Bu haftanın konuklarıyla en çok yorumu Buray üzerinden alan bu İbo Show, seyircisini bu beklenmedik isimleri şaşırttı. İbrahim Tatlıses’in eşsiz sunumu ile merakla beklenen İbo Show hafta yine ekranda neşeli bir gösteri sunacak.

Türk televizyon tarihinde ayrı bir konumu olan ve İbrahim Tatlıses ile efsaneleşen İbo Show programı birçok rekoru da elinde bulunduruyor. Her hafta yayınlandığı gün diğer yapımları geride bırakan program, bu haftaki sürpriz konukları ile yine cumartesi akşamına damga vuracak. Sevilen program her zaman en çok izlenenler listesinde zirveye aday olarak ekrandaki yerini alıyor.

162684.jpg605c99f12af1071db05a37af.jpg

İbrahim Tatlıses

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv