İbo Show’a katılan ünlülere eleştiri yağdı, Haluk Levent’ten ‘Ben size demiştim’ yanıtı geldi

İbo Show’a katılan ünlülere eleştiri yağdı, Haluk Levent’ten ‘Ben size demiştim’ yanıtı geldi

İbo Show'un dün akşam yayınlanan bölümüne konuk olan isimlere yönelik eleştiriler sosyal medyada devam ederken şarkıcı Haluk Levent'ten eleştirilere "Ben size 'Bana güvenmeyin hepinizi satarım' demiştim" yanıtı geldi.

 

Geçmiş yıllarda ilişki yaşadığı kadınlara şiddet uygulamasıyla, cinsiyetçi ifadeleriyle gündem olan ve 4 kez AKP'den milletvekili aday adayı olan İbrahim Tatlıses'in İbo Show programı Star TV'de tekrar yayınlanmaya başlandı. Konuklarıyla her hafta tartışmaların odağı olan programın dün yayınlanan bölümüne kadına yönelik şiddetin karşısında olduğunu söyleyen Haluk Levent, Ender Balkır ve muhalif tutumlarıyla tanınan Hüseyin Turan ile Sabahat Akkiraz katıldı. Söz konusu isimlerin İbo Show'a katılmasına sosyal medya kullanıcılarından tepki geldi. 'İbo Show' etiketinde ünlü isimlere tepki gösterilirken Haluk Levent, Twitter hesabından gelen eleştirilere "Ben size “bana güvenmeyin hepinizi satarım” demiştim" yanıtını verdi.

Hüseyin Turan ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Davete icabet nezaketi ve linç yeme muamması arasında kalmış bir kulum işte... İzleyene de izlemeyene de saygıyla" 

Yaşam