İbo Show'a katıldı, estetikleri ağızları açık bıraktı! Tatlıses bile dalga geçti! Resmen bambaşka birine dönüştü, görenler tanıyamadı!

İbo Show'a katıldı, estetikleri ağızları açık bıraktı! Tatlıses bile dalga geçti! Resmen bambaşka birine dönüştü, görenler tanıyamadı!

Star TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan İbo Show'a ikinci kez katılan Ebru Yaşar, değişimiyle dikkatleri üzerin topladı. Estetikleri, nostaljik görüntüler sırasında ortaya çıkan Ebru Yaşar'ı görenler tanıyamadı.

15 yıl sonra aralarındaki buzları eriten ikili, programda şarkıları ve özel açıklamalarıyla fırtınaları estirdi. Geçtiğimiz aylarda ilk kez İbo Show'a katılan Ebru Yaşar, nostaljik görsellerle estetik yaptırdığını ortaya çıkartmıştı. Sevilen şarkıcının eski hali ve yeni halindeki değişime Tatlıses esprili bir açıklama yaptı.

Eski halinden eser kalmayan ve çok güzelleşen Ebru Yaşar, sosyal medyanın gündemi haline geldi. İbo Show'da gelen eski fotoğrafları ve yeni fotoğrafları arasındaki farkı görenler, "Bu Ebru Yaşar olamaz", "Kadın her haliyle güzel", "Estetik yaptırmayanı dövüyorlar" gibi birçok yorum aldı. Peki, Tatlıses ne dedi?

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eski fotoğrafları arasında büyük bir fark olan Ebru Yaşar, estetik iddialarına yanıtsız kalmayı sürdürüyor. Burun, diş gibi göze hitap eden kısımlarını yaptırarak daha güzel hale gelen Ebru Yaşar'ın son hali gündemde bomba etkisi yarattı.

ibbooo.jpg (475×375)

Ebru Yaşar'ın ekranlara gelen eski fotoğraflarının hemen ardından İbrahim Tatlıses ise "Değişmemişsin" yorumunu yaptı. Esprili bir dille yapılan bu yorum sosyal medya kullanıcıları tarafından "Dalga geçti" olarak algılandı. İbrahim Tatlıses'in kalbini ilen takipçileri ise Tatlıses'in kimseyi incitmeyeceğini bu sözleri sadece espri yapmak için kullandığını ifade ettiler.

15-yillik-kusluk-ibo-showda-bitti-ibrahim-tatlises-ve-ebru-yasar-bir-araya-geldi-6ztd9usg.jpg (777×450)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv