İbo Show'un tüm konukları belli oldu! Bu isimler cumartesi gecesine kazınacak! Ortalığı dağıtacaklar, esip gürleyecekler!

İbo Show'un tüm konukları belli oldu! Bu isimler cumartesi gecesine kazınacak! Ortalığı dağıtacaklar, esip gürleyecekler!

Televizyonların vazgeçilmez yapımları arasında yer alan İbo Show bu hafta öyle konukları ağırlayacak ki, duyanlarına kulaklarına inanamayacağı konuklar ile geceye damga vuracak. Yılların programında yine birbirinden şaşırtıcı isimler yer alıyor.

20 yılı aşkın süredir seyircisi ile buluşan İbo Show, Star TV ekranlarında he hafta sürpriz konuklar ağırlamaya; eğlenceli ve renkli içerikleriyle ekran başındaki ve stüdyodaki seyircisine keyifli anlar yaşatmayı başarıyor. Bu hafta yine birbirinden ilginç konukların ye aldığı İbo Show kimsenin tahmin edemediği konukları ile yine heyecanları doruğa çıkaracak. Cumartesi akşamına damgasını vuracak İbo Show birbirinden iddialı konukları ile şimdiden iple çekiliyor. 

Cumartesi akşamlarının en gözde programlarından olan İbo Show bu konuda resmen rakip tanımıyor. Son dönemde diziler arasında yaşanan, kıyasıya verilen reyting mücadelesinden hiç etkilenmeden yoluna devam İbo Show, her zaman olduğu gibi bu haftada eğlenceli dakikalar ile seyircisi karşısına çıkacak.

iboshow-10nisancumartesi-750x3khujkhkhjc4b1.jpg

Star TV’de ekranlara gelen İbo Show, İbrahim Tatlıses’in efsane sunumu ile hafızalardan silinmeyecek bir geceye hazırlanıyor. Yapımcılığını Global Medya ve Poll Production imzası taşıyan İbo Show'un yeni konukları ile cumartesi akşamı adeta yer yerinden oynayacak. Konuklarla geçen diyalogları ile İbrahim Tatlıses’in bu programın eğlencesini oluşturuyor.

İbo Show'da kimler sahne alacak?

Söylenecek olan Şarkılar ve yapılan sohbetler ile İbo Show bu hafta herkese neşe dolu dakikalar sunacak. 10 Nisan cumartesi akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında 21. Bölümü ile yer alacak İbo Show, konuklarının belli olması ile iple çekiliyor. İbo Show yeni bölümde Fettah Can, Ziynet Sali, Bilal Sonses ve Yavuz Seçkin gibi son zamanların en çok dinlenen isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sevilen program yine çok renkli anlara sahne olacak.

iboshow-10nisancumarteshjhkj.jpg

İlk olarak 1993 yılında başlayan eğlenceli Talk Show programı, 90’lı yıllarda gösterdiği performans ile herkesin gözdesi konumda. Programın geçmiş bölümleri sosyal medyada ve Youtube gibi platformlarda hala milyonlarca kişi tarafından izleniyor.

Medya