İbo Show'un ve Tatlıses'in kazancı dudakları uçuklattı! İmparator resmen darphane gibi kazanıyor! Resmen paraya para demiyor...

İbo Show'un ve Tatlıses'in kazancı dudakları uçuklattı! İmparator resmen darphane gibi kazanıyor! Resmen paraya para demiyor...

STAR TV ekranlarında bir dönemi yeniden başlatan İmparator İbrahim Tatlıses'in İbo Show'dan ne kadar kazandığı ortaya çıktı. Dudakların uçuklamasına neden olacak kadar çok büyük miktarlarda para kazanan İmparator, deyim yerindeyse paraya para demiyor.

Her hafta birbirinden farklı konukları programına konuk olarak ağırlayan İmparator Tatlıses, sosyal medyanın ve magazin gündeminin de en çok konuşulan isimlerinden birisi oluyor. Farklı isimlerin birbirinden özel açıklamalarının hemen yanında müzik şöleniyle kulakların pasını silen Tatlıses'in ne kadar kazandığı ise şok etkisi yarattı. Peki, İmparator Tatlıses ne kadar kazanıyor?

Son olarak programında sıra gecesi düzenleyen ve Zekeriya Ünlü gibi büyük bir sanatçıyı programında konuk eden Tatlıses, ilk bölümünden beri reytinglerde büyük bir başarı elde ediyor. İlk olarak 16 bölümlük bir anlaşma imzalayan yapım ekibi, İbo Show'un başarısından dolayı 16 bölüm daha anlaşma imzalamıştı.

640xauto-1-660.jpg

16 bölüm daha anlaşma imzalayan İbo Show'un yapımcısından Tatlıses'e son model bir kırmızı arabada hediye edilmişti. 750 Bin lira değerindeki arabasıyla başarı pozu veren Tatlıses'e binlerce beğeni ve yorum gelmişti. "Helal olsun sonuna kadar hak ediyor" yorumlarına karşılık programındaki başarıyı bir üst seviyeye taşıyan başarılı sunucu Tatlıses, dikkatleri üzerine çekti. Peki, İmparator ne kadar kazanıyor?

6038132866a97c805f79c6d7.jpg

İbrahim Tatlıses para basıyor!

İbo Show'un kazancı hakkında sosyal medyadan gelen iddialara göre, Tatlıses aylık olarak 250 bin lira ile 300 bin lira arasında bir ücret kazanırken; İbo Show'un ise toplamda aylık 1 milyar lira kazandığı iddia edildi. Sosyal medyada büyük ses getiren bu durumu ise on binlerce insan yorumladı.

ibo-show-da-buyuk-surpriz-9-bolum-konuklar-cok-13845545-3775-osd.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin