İbrahim Karagül 'gaza geldi' : Alparslan'dır, Fatih'dir, Yavuz'dur,Abdülhamit'tir, Atatürk'tür!

İbrahim Karagül 'gaza geldi' : Alparslan'dır, Fatih'dir, Yavuz'dur,Abdülhamit'tir, Atatürk'tür!

Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, "Peki ya milletimiz için, ya Türkiye için, ya Anadolu için, ya yüzlerce yıldır bu coğrafyada var olan siyasi zenginliğimiz için Erdoğan kimdir?" sorusuna cevap verdi.

Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül,"Peki ya milletimiz için, ya Türkiye için, ya Anadolu için, ya yüzlerce yıldır bu coğrafyada var olan siyasi zenginliğimiz için Erdoğan kimdir? Alparslan’dır, Fatih’tir, Yavuz’dur, Abdülhamit’tir, Atatürk’tür" şeklinde yazdı.

Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, bugünkü köşe yazısında AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında, "Alparslan’dır, Fatih’tir, Yavuz’dur, Abdülhamit’tir, Atatürk’tür" ifadesini kullandı. "Bugün ne derseniz deyin, büyük tarih yürüyüşü ekseninden baktığınızda, geleceğin tarihi bunu böyle yazacaktır. Biz buradan bakıyoruz. Hiçbir zaman Washington’dan, Londra’dan, Brüksel’den ya da bilmem hangi başkentten bakmayacağız" diye yazan Karagül, şöyle devam etti: "İbrahim Karagül, Türkiye'yi durdurmak için siyasi kimlikleri açısından tek çatı altında olamayacak partilerin ve çevrelerin ortaklık kurduğunu belirterek, "15 Temmuz Türkiye’yi durdurma planıydı. Başarısız oldu. Ardından içeriden müdahale yerine dışarıdan müdahale başladı. Irak’tan terörle, Suriye’den PKK ve DEAŞ’la saldırıya geçtiler. O da başarısız olunca Doğu Akdeniz’den kovmaya, Ege’de boğmaya dönük bir planı servis ettiler. Bu çerçevede Arap dünyasında bir “Türkiye karşıtı eksen” oluşturdular. BAE ve İsrail’i bir araya getirdiler. S. Arabistan ve Mısır yönetimlerini o cepheye kattılar. Yakında Bahreyn gibi, Körfez ülkelerini de katacaklar."

İlgili Haberler
Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.