İbrahim Tatlıses'in canı ciğeri, en sevdiği gitti! Tatlıses yasta, İbo Show ertelenebilir! "İmparator..."

İbrahim Tatlıses'in canı ciğeri, en sevdiği gitti! Tatlıses yasta, İbo Show ertelenebilir! "İmparator..."

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, tüm hayranlarını yasa bürüdü. "İmparator" diye sevdiği ve evlerinin abisi, babası olarak gördükleri Tatlıses en acı günlerinden birini yaşıyor. Canı, Ciğeri, en sevdiği isimlerden biri hayata gözlerini yumdu.

9 yıl aradan sonra İbo Show programıyla tekrardan hayranları ve sevenlerinin karşısına çıkan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in bugün en acı günü. Canı, ciğeri, en sevdiği gitti... Tatlıses'in bu acı günü karşısında hayranları da yasa girdi. Bu hafta İbo Show'un olup olmayacağı ise bilinmiyor... Peki, o isim kim?

69 yaşındaki ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırının sonucunda zor toparlanarak bugünlere geldi. 9 yıllık mücadelenin sonrasında tekrardan eski günlerine kavuşarak İbo Show programını da sunmaya başladı. Her şey olumlu bir şekilde giderken, yıkan haberle karşı karşıya kaldı.

Ünlü türkücü Tatlıses'in 69 yaşındaki Adıyaman'da yaşayan dayısı Emin Dadak hayata gözlerini yumdu.

kapak-114323.jpg

Ünlü türkücünün dayısını çok sevdiği, canım, ciğerim laflarına asla eksik etmediği tanıyanlar tarafından söylenirken; Emin Dadak'ın yaşlılık dolayısıyla gelişen hastalıklar sonucunda hayata gözlerini yumduğu öğrenildi. Koronavirüs sebebiyle herhangi bir cenaze töreni yapılamazken, Tatlıses'in ne durumda olduğunu bilmeyen hayranları ise üzgünlüğünü tahmin ederek resmen yasa girdiler.

İmparator lakabıyla bilinen İbrahim Tatlıses hayranları profil fotoğraflarını siyaha çevirdiler. Dayısının ölüm haberini alan Tatlıses'in aynı zamanda sık sık telefonla görüştüğü de Mynet tarafından iddia edildi.

0x0-unlu-turkucu-ibrahim-tatlisesin-aci-gunu-aldigi-haberle-yikildi-1619789335411.jpg

Geçtiğimiz Kasım ayında İbo Show ile tekrardan ekranlara dönen Tatlıses, 2011 yılında Maslak'ta uğradığı silahlı saldırının sonrasında sağlığına kavuşmasının sevincini doyasıya yaşarken; bu olayla birlikte tekrar yıkıldı.

ibrahim-tatlises-i-yikan-olum-haberi-5032542.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin