İbrahima Yattara futbola dönüyor! Yeni takımı şaşırttı

İbrahima Yattara futbola dönüyor! Yeni takımı şaşırttı

Trabzonspor efsanesi İbrahima Yattara, futbola geri dönüyor. 41 yaşındaki Yattara, Denizli Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeşil Çivril Belediyespor’la anlaştı.

Türkiye’de uzun yıllar futbol oynayan ve Trabzonspor’la özdeşleşen İbrahima Yattara, 41 yaşında kramponlarını yeniden giymeye hazırlanıyor. Gine asıllı oyuncu, Denizli Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeşil Çivril Belediyespor’la anlaştı. Yattara’nın Yeşil Çivril Belediyespor’dan ücret almayacağı açıklandı. Yeşil Çivril Belediyespor Başkanı Yasin Gökyaş, Türk vatandaşlığına da geçen Yattara’nın Çivril’e geleceğini belirtti.

Gökyaş, “Yattara ile imza atacağız. İstanbul’da yaşayan Yattara maç günü Çardak Havaalanı’na inecek ve 100 kilometre mesafedeki ilçemize gelip maçını oynadıktan sonra akşam uçağı ile dönecek. Yattara sayesinde tribüne daha çok taraftarımız gelecektir. Ayrıca forma satışından kulübe gelir bekliyoruz. Hedefimiz 3’üncü Lig” dedi. Yattara, son olarak 2013-2014 sezonunda Belçika’nın La Louviere Centre takımında top koşturup aktif futbolculuk kariyerine son vermişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor