iİkinci nesil amiral gemisi kablosuz kulakık FreeBuds Pro 2 piyasaya sürecek

iİkinci nesil amiral gemisi kablosuz kulakık FreeBuds Pro 2 piyasaya sürecek

Rapora göre, yakında çıkacak olan Huawei FreeBuds Pro 2, markanın Fransa merkezli ses ürünleri üreticisi Devialet ile işbirliği içinde ürettiği ilk kulaklık olacak.

Rapora göre, yakında çıkacak olan Huawei FreeBuds Pro 2, markanın Fransa merkezli ses ürünleri üreticisi Devialet ile işbirliği içinde ürettiği ilk kulaklık olacak.

Devialet, özenle inşa edilmiş ve yüksek fiyatlı hoparlörleriyle tanınır ve şirket, Huawei kulakiçi kulaklıklardaki entegre hoparlörlerin ayarlanmasından sorumlu olacaktır.

Huawei FreeBuds Pro 2, bir sürücünün bası, diğerinin orta ve yüksekleri idare edeceği çift sürücüyle birlikte gelecek. İkinci nesil kulaklıkların 14Hz ila 48.000Hz frekans yanıt aralığı sunduğu söyleniyor.

Huawei FreeBuds Pro 2

Şirket, kulaklıkların Hi-Res Audio desteği ve optimum oynatma elde etmek için ses seviyesi, konum ve sesin aynı anda ayarlandığı bir “Üçlü Uyarlanabilir Ekolayzer” ile geleceğini söylüyor.

Ayrıca , gürültü azaltma derinliğinin 47dB’ye ulaşabileceği daha güçlü bir Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile gelmeleri bekleniyor. Pil ömrüne gelince, ANC etkinken dört saat, ANC’siz altı saate kadar kullanım sunduğu söyleniyor. Taşıma çantasıyla şarj edildiğinde yaklaşık 30 saat dayanabilir.

Huawei FreeBuds Pro 2, sırasıyla Mavi Gümüş, Seramik Beyaz ve Buzlu Gümüş olmak üzere üç renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Almanya’da resmi fiyat tavsiyesi muhtemelen 199 Euro olacak ve bu da yaklaşık 207 dolar.

Galaxy XCover 6 Pro, Tab Active 4 Pro 13 Temmuz’da çıkacak

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji